Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
WÓZKI DZIECIĘCE

WÓZKI DZIECIĘCE

Wózek dziecięcy to najważniejszy produkt wyprawki. Wózek dziecięcy służy rodzicom od urodzenia dziecka do około 3 lat. Wózki dziecięce w zależności od konstrukcji mogą mieć koła pompowane lub żelowe, obrotowe lub klasyczne, przekładane siedzisko, przekładaną rączkę, amortyzację w stelażu lub przy kołach.

Wybór wózka dziecięcego wcale nie jest łatwym zadaniem. Oferta wózków dla dzieci jest bardzo szeroka, dlatego nietrudno pogubić się w tym temacie, zwłaszcza jeżeli to nasz pierwszy zakup produktu tego typu. Obecnie możemy wybierać spośród trzech, a nawet czterech rodzajów wózków: głębokich, wielofunkcyjnych, spacerowych oraz tych przeznaczonych dla bliźniąt .

 

Podkategorie

 • VIVA

  Wózek VIVA dla  tych, którzy stawiają na stylowy wygląd, sprawdzone rozwiązania techniczne, a przede wszystkim wygodę i łatwość użytkowania, będzie doskonałym wyborem.Model  wykonany jest w całości z ekoskóry lub  łączony -  tapicerka z tkaniną.Elegancka, lekka i mocna konstrukcja stelaża wykonana z aluminium,  jest wygodna w przechowywaniu i transporcie. Sześć amortyzatorów, po jednym na każdym kole i dwa na ramie, pozwala na swobodną jazdę w trudnym terenie, a regulacja sztywności pomoże je wyregulować.

  Komfort jazdy zwiększają:

  Żelowe koła są odporne na przebicia.

  Obrotowe przednie koła z prostym mocowaniem.

  Uchwyt z regulacją wysokości.

  Hamulec nożny.

  Możliwość montażu fotelika samochodowego grupy 0+.

  Gondolę i siedzisko spacerówki można łatwo zamontować na podwoziu przodem i tyłem do kierunku jazdy.

  Przestronna gondola o długości 80 cm pozwala dziecku swobodnie leżeć, poruszając nogami i rączkami. Wentylacja w budzie zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza w upalne dni.

  Pokrowiec na gondolę mocowany do podstawy za pomocą suwaka, wykonany w technologii wodoodpornej, chroni przed zimnem i deszczem.

  GRATISY :2 X POKROWCE NA NÓŻKI, TORBA WIESZANA NA RĄCZCE, MUFKI, FOLIĘ PRZECIWDESZCZOWĄ, MOSKITIERĘ, PRZEWIJAK,UCHWYT NA KUBEK.

 • TOKYO

  Wózek dziecięcy TOKYO to nowoczesny wózek

  3w1 o aerodynamicznym kształcie, który pozwala na jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni gondoli dla naszych pociech.

  Urbanistyczny design połączony z niebanalną funkcjonalnością doskonale spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania.

 • COMODO GOLD

  WÓZEK DZIECIĘCY 3W1 COMODO GOLD

  Wytrzymały, lekki, elegancki wózek dziecięcy COMODO GOLD to istna rewolucja perfekcyjności. Możemy wybrać model w całości wykonany z eco skóry. Wielofunkcyjny wózek  posiada stelaż w  kolorze złota. Doskonała amortyzacja oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii zachwyca swoją funkcjonalnością.

 • COMODO SILVER

  WÓZEK DZIECIĘCY 3W1 COMODO SILVER

  Wytrzymały, lekki, elegancki wózek dziecięcy COMODO SILVER to istna rewolucja perfekcyjności. Możemy wybrać model w całości wykonany z eco skóry lub z tkaniny. Wielofunkcyjny wózek  posiada stelaż w  kolorze GRAFITU. Doskonała amortyzacja oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii zachwyca swoją funkcjonalnością.

 • COMODO COPPER

  WÓZEK DZIECIĘCY 3W1 COMODO COPPER

  Wytrzymały, lekki, elegancki wózek dziecięcy COMODO COPPER to istna rewolucja perfekcyjności. Możemy wybrać model w całości wykonany z eco skóry. Wielofunkcyjny wózek  posiada stelaż w  kolorze miedzi. Doskonała amortyzacja oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii zachwyca swoją funkcjonalnością.

 • Wózek HUGO

Aktywne filtry