Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
BAZA ISO-FIX OD 0-13KG

BAZA ISO-FIX OD 0-13KG

Nie ulega wątpliwości, że umieszczenie bazy isofix w aucie to jak dotąd najbezpieczniejszy sposób podróżowania z dzieckiem w przeciwieństwie do tradycyjnego montażu  fotelika – przy pomocy pasów samochodowych. W ten sposób minimalizujemy ryzyko związane z nieprawidłowym montażem, a co za tym idzie, zapewniamy dziecku wygodną i komfortową podróż zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W momencie kiedy baza isofix pojawi się już w naszym samochodzie, zarówno montaż, jak i demontaż fotelika przebiega w sposób intuicyjny i trwa dosłownie kilka sekund.

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe dla dzieci więc te z kategorii o-13 kg , jednym słusznym rozwiązaniem jest zakup kompatybilnej bazy isofix wyposażonej w nogę stabilizującą. Foteliki z grupy wagowej 0-13 kg nie posiadają wbudowanych mocowań isofix, dzięki czemu świeżo upieczeni rodzice lub opiekunowie mogą wypinać fotelik z bazy i przenosić wraz z dzieckiem, gdzie tylko chcą – do domu, na zakupy, nie budząc przy tym maluszka. Niemniej to właśnie z tego powodu konieczne staje się dokupienie bazy isofix.

Ponadto każdy pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka – musi zostać zamontowany tyłem do kierunku jazdy. W praktyce ma to zastosowanie mniej więcej do momentu, kiedy dziecko kończy 15 miesięcy. Eksperci jednak zalecają, by wydłużyć ten okres nawet do 4 roku życia. Oznacza to, że pierwsza zakupiona baza do fotelika z nogą stabilizującą może sprawdzić się nieco dłużej niż początkowo zakładaliśmy. Możemy bowiem wpiąć do niej następny fotelik dla większego już dziecka. Sam element jakim jest regulowana noga podpierająca pozwala na idealne dopasowanie wysokości oraz położenie bazy fotelika, zwiększając tym samym zarówno poziom stabilności, jak i bezpieczeństwa w przypadku kolizji. 

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.