Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Strona główna

Strona główna

Podkategorie

 • NOGI METALOWE DO...

  NOGI DO STOŁU,STOLIKA,BIURKA, ŁAWKI,METALOWE LOFTOWE/INDUSTRIALNE

 • WÓZKI DZIECIĘCE

  Wózek dziecięcy to najważniejszy produkt wyprawki. Wózek dziecięcy służy rodzicom od urodzenia dziecka do około 3 lat. Wózki dziecięce w zależności od konstrukcji mogą mieć koła pompowane lub żelowe, obrotowe lub klasyczne, przekładane siedzisko, przekładaną rączkę, amortyzację w stelażu lub przy kołach.

  Wybór wózka dziecięcego wcale nie jest łatwym zadaniem. Oferta wózków dla dzieci jest bardzo szeroka, dlatego nietrudno pogubić się w tym temacie, zwłaszcza jeżeli to nasz pierwszy zakup produktu tego typu. Obecnie możemy wybierać spośród trzech, a nawet czterech rodzajów wózków: głębokich, wielofunkcyjnych, spacerowych oraz tych przeznaczonych dla bliźniąt .

   

 • SAKWA ROWEROWA

  Sakwa rowerowa tylna Wheel-Up Sakwa rowerowa na bagażnik Twarda Czarna 17l - 35L po rozłożeniu

 • SANKI DZIECIĘCE

  Sanki dla dzieci to pierwszy kontakt naszej pociechy ze śniegiem. Dziecko, które pewnie siedzi, możesz wozić na sankach z oparciem, z nieco starszym pozjeżdżasz z górki. A trzylatek pod czujnym okiem osoby dorosłej sam może spróbować swoich sił na małej górce. Nasze sanki skonstruowane są modułowo, dzięki czemu rosną z dzieckiem. Po odkręceniu oparcia i pchacza mogą z nich korzystać nawet dorośli.  Sanki wykonane są na bazie bardzo stabilnej, a zarazem lekkiej, konstrukcji metalowej.
  Siedzisko (szczebelki) wykonane jest z drewna bukowego.

  Polecamy stabilne solidnie wykonane sanki z oparciem, pchaczem i ocieplanym siedzonkiem.

 • LEŻAK OGRODOWO-PLAŻOWY

  LEŻAK OGRODOWO-PLAŻOWY

 • BAZA ISO-FIX OD 0-13KG

  Nie ulega wątpliwości, że umieszczenie bazy isofix w aucie to jak dotąd najbezpieczniejszy sposób podróżowania z dzieckiem w przeciwieństwie do tradycyjnego montażu  fotelika – przy pomocy pasów samochodowych. W ten sposób minimalizujemy ryzyko związane z nieprawidłowym montażem, a co za tym idzie, zapewniamy dziecku wygodną i komfortową podróż zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W momencie kiedy baza isofix pojawi się już w naszym samochodzie, zarówno montaż, jak i demontaż fotelika przebiega w sposób intuicyjny i trwa dosłownie kilka sekund.

  Jeśli chodzi o foteliki samochodowe dla dzieci więc te z kategorii o-13 kg , jednym słusznym rozwiązaniem jest zakup kompatybilnej bazy isofix wyposażonej w nogę stabilizującą. Foteliki z grupy wagowej 0-13 kg nie posiadają wbudowanych mocowań isofix, dzięki czemu świeżo upieczeni rodzice lub opiekunowie mogą wypinać fotelik z bazy i przenosić wraz z dzieckiem, gdzie tylko chcą – do domu, na zakupy, nie budząc przy tym maluszka. Niemniej to właśnie z tego powodu konieczne staje się dokupienie bazy isofix.

  Ponadto każdy pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka – musi zostać zamontowany tyłem do kierunku jazdy. W praktyce ma to zastosowanie mniej więcej do momentu, kiedy dziecko kończy 15 miesięcy. Eksperci jednak zalecają, by wydłużyć ten okres nawet do 4 roku życia. Oznacza to, że pierwsza zakupiona baza do fotelika z nogą stabilizującą może sprawdzić się nieco dłużej niż początkowo zakładaliśmy. Możemy bowiem wpiąć do niej następny fotelik dla większego już dziecka. Sam element jakim jest regulowana noga podpierająca pozwala na idealne dopasowanie wysokości oraz położenie bazy fotelika, zwiększając tym samym zarówno poziom stabilności, jak i bezpieczeństwa w przypadku kolizji. 

 • MEGA PROMOCJA !!!

Aktywne filtry